Naše služby

Léčba neplodnosti

Stanovení příčiny sterility a řešení problému včetně operačních výkonů, medikamentózní podpory, hormonální úpravy. Spolupráce s centry reprodukční medicíny ve Zlíně a Brně.

Pro těhotné

Pocit bezpeční a vlastní výjimečnosti je důležitý pro každou ženu. Proto ke každé nastávající mamince přistupujeme individuálně a s potřebnou péčí.

Dětská gynekologie

Návštěva gynekologa se nemusí týkat pouze dospělých žen či dospívajících dívek. První návštěva může nastat již u miminek a malých dětí.

Poradna pro ženy v klimakteriu

Menopauza neboli klimakterium je přirozeným procesem v životě každé ženy. Jedná se o fázi života, kdy ženské pohlavní orgány přestávají plnit svou reprodukční funkci.

Antikoncepční poradna

Pokud si žena aktuálně nepřeje otěhotnět, je třeba zvolit vhodnou formu antikoncepce. Je velmi důležité zvolit takovou metodu, která bude vyhovovat nejen přáním klientky, ale především jejímu zdravotnímu stavu.

Onkologická prevence

Velmi důležitou součástí života každé ženy jsou pravidelné gynekologické prohlídky. Právě každoroční preventivní prohlídky pomohou zavčasu zachytit gynekologická nádorová onemocnění.

Plastická gynekologie

Plastická gynekologie slouží k řešení jak zdravotních komplikací, tak v poslední době stále častěji také estetických nedostatků.

Gynolaser Rožnov pod Radhoštěm

Gynolaser

Naše novinka v estetické a léčebné gynekologii je vhodným neoperačním, bezbolestným a velmi komfortním řešením při inkontinenci, ochablosti poševních stěn a zlepšení sexuálních prožitků.
Další výhodou je široké spektrum estetických zákroků.

Další

Každá žena by měla jednou ročně absolvovat preventivní gynekologickou prohlídku. V naší ordinaci dbáme na to, aby pro Vás bylo toto vyšetření maximálně komfortní.

Objednání

Pro objednání ZAVOLEJTE na +420 733 676 101, +420 733 676 102,  nebo vyplňte Váš požadavek přes kontaktní formulář.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

15 + 12 =