Gynolaser

Naše novinka v estetické a léčebné gynekologii je vhodným neoperačním, bezbolestným a velmi komfortním řešením při inkontinenci, ochablosti poševních stěn a zlepšení sexuálních prožitků.
Další výhodou je široké spektrum estetických zákroků.

Gynolaser Rožnov pod Radhoštěm

Gynolaser

Laserová vaginální rejuvenace – omlazení pochvy

Řeší nedostatek kolagenních vláken odpovědných za správný tonus, pružnost a funkčnost v oblasti malé pánve. Opakovaným ozářením dosáhneme zlepšení funkčnosti závěsného aparátu a rovněž zlepšení sexuálních prožitků

 

Léčba stresové inkontinence – samovolný únik moči

Příčinou je nedostatečná funkce uzávěrového mechanismu močové trubice. Stresová inkontinence je typická pro ženy po porodu nebo po menopauze. Vzniká v důsledku nadměrného tlaku v břiše, tedy například při kašlání, kýchání, zvedání těžkých břemen nebo také při smíchu. Urgentní inkontinence se projevuje náhlou a velmi intenzivní potřebou, po níž následuje pomočení.

Problém stresové inkontinence se obvykle řeší pomocí cviků pánevního dna či chirurgického zákroku (operace močové inkontinence pomocí pásky).

Gynolaser je neoperačním komfortním a bezbolestným řešením, kdy dochází k obnově a novotvorbě kolagenních vláken, k opětovné funkčnosti uretry a závěsného aparátu malé pánve.

 

Ošetření provádíme i neregistrovaným pacientkám.

Objednání

Pro objednání ZAVOLEJTE na +420 733 676 101, +420 733 676 102,  nebo vyplňte Váš požadavek přes kontaktní formulář.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

13 + 12 =